Корисна інформація

Літо-2018 запрошує Вас!

Увага! Увага! Не прогавте момент! Літо-2018 уже скоро!

 

Правила поведінки під час перебування в таборі

1. Загальні положення.

1.1. Ці правила визначають порядок перебування дитини в дитячому лікувально-оздоровчому таборі «Сокіл» (далі Табір), права та обов’язки Табору відносно дитини і батьків (законного представника) на період перебування на території Табору (терміну дії путівки).

1.2. У Табір приймаються діти віком від 7 до 18 років включно, які не мають медичних протипоказань і готових до самообслуговування.

1.3. Прийом дітей в Табір проводиться шляхом особистої передачі дитини від батьків (законного представника) представнику табору при реєстрації на місці проведення табору.

1.4. Прийом дітей в Табір проводиться на підставі наступних документів, які пред’являються батьками перед заїздом на реєстрацію:

а) путівка;

б) медична довідка (форма 079-у) з даними про перенесені інфекційні захворювання, з даними про останні зроблених профілактичні щеплення; з відміткою про відсутність педикульозу; при наявності хронічних захворювань вказати дату останнього загострення; із зазначенням групи здоров’я, фізкультурної групи, рівнем фізичного розвитку, обмеженнями в оздоровчих заходах;

в) Копія свідоцтва про народження.

1.5. Кожна дитина повинна усвідомлювати, що вона їде в дитячий колектив і повинна дотримуватися правил, встановлених в цьому колективі. Приїзд дитини в табір вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, встановлених в дитячому таборі.

2. Правила підготовки дитини до Табору.

2.1. Батьки повинні підготувати свою дитину до поїздки в Табір: ознайомити її з Правилами перебування в Таборі, перевірити її особисті одяг і речі. Речі дитини повинні бути упаковані в одну зручну для транспортування валізу або сумку. Сумки та валізи повинні бути промарковані (тому що у багатьох вони однакові). Перед відправленням батьки повинні ознайомити дитину з вмістом багажу, при необхідності покласти письмовий перелік речей. Речі повинні бути добре знайомі дитині. Не рекомендується перевантажувати дитячі валізи.

2.2. Батьки інформують дитину про можливість зв’язку її з батьками за допомогою телефонного та мобільного зв’язку.

2.3. Батьки повинні налаштувати дитину на активний і колективний відпочинок у таборі.

3. Правила перебування в таборі.

3.1. По приїзду в табір дітей розподіляють по загонах з урахуванням вікових особливостей.

3.2. Кожна дитина зобов’язана пройти інструктаж з техніки безпеки, розписатися в журналі інструктажу і дотримуватися всіх встановлених в Таборі правила, в тому числі правила протипожежної безпеки, правила поведінки на воді, походів і т.д.

3.3. Необхідно знати план евакуації спального корпусу.

У разі виявлення ознак загоряння негайно покинути будівлю і повідомити будь-якій дорослій людині.

3.4. Кожна дитина повинна дотримуватися режиму дня табору, загальних санітарно-гігієнічних норм, особистої гігієни (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатися по погоді і т.д.).

3.5. Дитина зобов’язана перебувати разом із загоном і брати участь у житті колективу табору. Вихователь зобов’язаний знати, де знаходиться кожна дитина, а дитина попередити вихователя про місце свого перебування. Дитина може не брати участь у будь-яких заходах з об’єктивних причин (хвороба, заборона лікаря).

3.6. Вихід за територію табору категорично заборонений. Допускаються виходи загонів з дозволу директора табору для проведення заходів (походи, багаття) у супроводі вихователя.

3.7. Дитина може бути тимчасово виведена за територію табору в наступних випадках:

 • за заявою батьків в батьківський день,
 • за заявою за сімейними обставинами,
 • через хворобу в супроводі вихователя або лікаря табору.

3.8. У разі погіршення самопочуття дитина зобов’язана повідомити вихователя і звернутися до лікаря табору. Батьки сповіщаються лікарем у разі поміщення дитини в ізолятор або звернення в стаціонарну медичну установу.

3.9. Кожна дитина зобов’язана дбайливо ставитися до особистого майна, майна інших дітей та майна табору. За збереження особистих речей несе відповідальність самостійно. Адміністрація не несе відповідальності за їх втрату.

3.10. Кожна дитина зобов’язана дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (лихослів’я, моральні і фізичні образи особистості, розпалювання національної ворожнечі не допускається).

3.11. Кожна дитина повинна дбайливо ставитися до навколишньої природи на території табору, дотримуватися чистоти.

3.12. Забороняється:

— самовільне купання,

— самовільне розпалювання вогнищ,

— забиратися на дерева й дахи,

— чіпати електрощити,

—підійматися на стовпи.

4 . Правила відвідування дитини в таборі.

4.1 Відвідування дитини в таборі відбувається в строго відведений час. По приїзду в табір зверніться до чергового, що знаходиться на 1 поверсі, з проханням покликати Вашу дитину. Для чого повідомте йому його прізвище, ім’я, номер загону.

У відповідності до Санітарних правил і норм України, Типовим положенням про дитячі позаміські табори, правилами внутрішнього розпорядку відвідування кімнат дітей категорично заборонено! Це обумовлено санітарним режимом табору і турботою про безпеку Вашої дитини. Тільки в спеціально організований для цього батьківський день, Ви можете пройти в кімнату до дитини і подивитися умови її проживання.

Щоб забрати дитину за територію табору на певний  період, Вам необхідно буде погодити це дію з адміністрацією табору, після чого, написати заяву встановленого зразка на ім’я директора табору і особисто поставити до відома загонових вихователей. На цей час Ви приймаєте на себе повну відповідальність за життя і здоров’я Вашої дитини. Право відвідувати, а тим більше забирати дитину на території табору, можуть тільки його батьки, або близькі родичі.

4.2 Санітарними службами заборонені всі продукти для передачі в умовах заміського табору.

4.3  На територію табору категорично забороняється проводити домашніх та свійських тварин (собак, котів та ін.)

5. Правила відрахування дитини з табору.

5.1. Адміністрація Табори має право відрахувати дитину з табору з доставкою до місця проживання, у супроводі представника табору за рахунок батьків та / або в їх супроводі з наступних причин:

 • Грубе порушення заходів власної безпеки, порушення режиму, самовільний відхід з території табору або з корпусу після відбою, самовільне купання або неодноразове порушення правил поведінки на воді, порушення правил пожежної безпеки, електробезпеки;
 • Крадіжка, вимагання, погрози, нанесення морального або фізичного збитку з боку дитини по відношенню до інших дітей;
 • Нанесення значного умисного матеріального збитку табору;
 • Вживання спиртних напоїв (включаючи пиво), наркотичних засобів, куріння;
 • Виявлення у дитини медичних протипоказань або хронічних захворювань, не зазначених в анкеті або медичних довідках, які можуть негативно позначитися на його здоров’ї під час перебування в таборі.
 • Поширення і пропаганда куріння, пияцтва, наркотиків, а також розпусна і некультурна поведінка, лихослів’я, грубість педагогам, нанесення будь-яких тілесних ушкоджень іншим особам.
 • Вчинення дій, що несуть загрозу життю або здоров’ю людей (співробітників табору, дітей та ін).

5.2. Вихователь, в присутності дитини сповіщає батьків (законного представника) про системні порушення дитиною вищевказаних правил і попереджає про відрахування з табору.

5.3. Відрахування проводиться за наявності актів, медичних довідок та інших документів, що підтверджують вищевказані причини.

5.4. При відрахуванні дитини з табору за ініціативою Адміністрації табору компенсація невикористаних днів путівки не проводиться.

5.5. За заподіяний збиток майну табору відповідальність несуть батьки дитини у встановленому законом порядку.

При порушенні умов договору перебування дитини в таборі батьки вправі звернутися з претензією до офісу табору, яка буде розглянута протягом трьох днів і дано відповідь по суті.

6. Правила здійснення медичного супроводу дитини.

6.1 Дитина, яка прибула до табору, знаходиться під постійним медичним контролем досвідченого медичного персоналу. У таборі створені всі умови для надання екстреної медичної допомоги та для лікування хворих дітей протягом всієї зміни. У разі надання екстреної медичної допомоги, дитина доставляється в дитячу лікарню. Всі режимні моменти здійснюються під наглядом медичного персоналу.

Дитина, що має нездужання, повинна негайно повідомити про це загонові вихователю, після чого вона буде відведена на прийом до лікаря, оглянута, і їй буде призначено лікування.

Пункт прийому хворих дітей працює в таборі в цілодобовому режимі. Якщо дитині необхідно за курсом лікування приймати будь-які медичні препарати, що знаходяться у дитини, Вам необхідно письмово повідомити про це лікаря табору, зробивши позначку в медичній карті дитини.

На відпочинок у дитячий табір направляються діти досить самостійні для того, щоб стежити за особистою гігієною. Для цього в таборі створені всі умови. Контроль за дотриманням дитиною особистої гігієни здійснюється загоновим вихователем, медичним персоналом і адміністрацією табору.

Інформація щодо цінних речей

 

Ми не рекомендуємо давати дитині з собою велику суму грошей та цінні речі ( дорогий мобільний телефон, електронну книгу, планшет, ноутбук, ювелірні вироби і т.д.). Під час табірної зміни дитині нудно не буде, а привезені в табір гаджети будуть її тільки відволікати.

Увага! Адміністрація та співробітники табору не несуть відповідальності за збереження цінних речей.

Що необхідно мати

Документи: 

 • путівка в табір;
 • копія свідоцтва про народження;
 • медична довідка форми № 079/0 з переліком щеплень та перенесених захворювань.

Медична довідка заповнюється лікарем-педіатром чи лікарем підліткового кабінету з комплексною оцінкою стану здоров’я дитини.

Уразі відсутності медичної довідки, оформленої належним чином, дитину не зможуть прийняти у табір і вона повертається додому із супроводжуючою особою.

 

Речі та засоби особистої гігієни:

 • Одяг і взуття по сезону (штани, джинси, шорти, плаття або сарафан), включаючи теплі речі (светр із високим коміром, вітровка).
 • Взуття (кросівки, босоніжки, тапочки гумові для душу).
 • Вишиту сорочку.
 • Спортивний одяг і взуття.
 • Головний убір від сонця.
 • Купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків).
 • Шкарпетки  і нижню білизну в достатній кількості.
 • Засоби особистої гігієни: рушник, мило для рук, мило для прання, зубна паста, зубна щітка, шампунь, хусточки (краще одноразові), дезодорант, туалетний папір
 • Предмети особистої гігієни для дівчаток.
 • Кишенькові гроші, але небагато.
 • Сценічні костюми, реквізити та музичні інструменти, якщо вони не великі за об’ємом та масою (дитина матиме змогу реалізувати свої таланти впродовж зміни).

Не рекомендуємо брати з собою в табір:

 • Велику суму грошей.
 • Цінні речі, які було б дуже шкода зламати або втратити (гаджети, ювелірні вироби і т.д.).
 • Мобільний телефон.
 • Продукти харчування, що швидко псуються та напої.
 • Медичні засоби (є стаціонарний медпункт). Якщо дитина потребує якихось особливих медикаментів,обов’язково попередьте про це вихователів. Якщо Ваша дитина повинна приймати протягом зміни ліки на регулярній основі, їх необхідно передати лікарю, що проводить огляд при відправці.

 

Категорично заборонено брати з собою в табір:

 • Наркотичні речовини.
 • Спиртні напої.
 • Тютюнові вироби.

 

У разі виявлення у дитини вищеперелічених предметів вона буде достроково відрахована з табору без відшкодування вартості путівки . Якщо ж у дитини будуть виявлені наркотичні речовини, справу буде передано до поліції.

Як придбати путівку

Придбати путівку в ДЛОК «Сокіл» можна наступним чином:

 •   звя’затися за телефонами:

(067)-344-07-62 (начальник Мисів Михайло Ярославович)

(097)-752-97-08 (Морочило Андрій Антонович)

 (097)-749-66-94 (гол. бухгалтер Атаманчук Леся Іванівна)

 (067)-883-34-82 (Москалець Олена Сергіївна)

 • попередньо забронювати путівку на сайті табору в розділі «Замовити путівку»
 • безпосередньо в таборі за адресою:

вул. Короля Данила 7

 с. Сокіл

Галицький р-н.

Івано-Франківська обл.

77164 Україна

Графік заїздів на 2020 р.

Номер зміни Термін на 21 день Термін на 18 днів Термін на 14 днів Примітка
1      
2        
3      

– вартість путівки коливається в залежності від:

    – раннього бронювання та передоплати;

    – раннього заключення договорів (для організацій);

    – проживання в корпусах покращеного планування.