Наметовий табір "Сокіл" > Про табір

Наметовий табір «СОКІЛ» призначений для відпочинку, розвитку дітей на період літніх канікул. Розташований неподалік  р. Лімниця, в 25-ти кілометрах від   м. Івано – Франківська. Затишний ліс, неймовірний краєвид та цікава програма – все це для найкращого відпочинку дітей. Наметовий табір має відповідну матеріально-технічну базу, належне кадрове забезпечення та впроваджує виховні технології під час проведення відпочинку дітей відповідно до державних соціальних стандартів.

Наметовий табір «СОКІЛ» діє при дитячому лікувально – оздоровчому комплексі «Сокіл». Дитячий заклад приймає на відпочинок дітей віком від 8 до 18 років. Приймання дітей до наметового табору здійснюється з урахуванням віку та стану здоров’я дитини згідно медичної довідки. Тривалість табірної зміни – 10 днів. Вартість перебування в таборі – 210 грн/добу.

Приймаються виключно організовані групи кількістю 10 – 50 осіб зі своїми керівниками (на 10 дітей 2 керівники. Проживання та харчування керівників груп безкоштовно). Керівники груп несуть повну відповідальність за життя та безпечне перебування дітей в таборі.

Умови проживання – у наметах. Харчування – 5 разове.

БЕЗПЕКА 

До безпеки дітей в таборі ставлення дуже відповідальне.Територія цілодобово охороняється. Досвідчені дитячі лікарі і медсестри цілодобово знаходиться поруч з дітьми. Особливості харчування та фізіологічні особливості завжди в полі зору медичних працівників табору.